KONTAKT
Stowarzyszenie na rzecz wspierania
Dolnośląskiej Nefrologii, Dializoterapii
i Transplantologii PRO RENIS
50-556 Wrocław, Borowska 213, FA Ip., lok.2.55
e-mail: klinef@am.centrum.pl
telefon +71 7332543
O Stowarzyszeniu
Stowarzyszenie na rzecz wspierania
Dolnośląskiej Nefrologii, Dializoterapii
i Transplantologii
PRO RENIS jest organizacją ...
więcej
Działalność Stowarzyszenia
Jedną z form działalności Stowarzyszenia jest organizowanie konferencji naukowych, którym celem jest działalność edukacyjna środowiska medycznego na rzecz poprawy opieki ...
więcej
Archiwum wiadomości
wejście
DZIAŁALNOŚĆ STOWARZYSZENIA
Jedną z form działalności Stowarzyszenia jest organizowanie konferencji naukowych, którym celem jest działalność edukacyjna środowiska medycznego na rzecz poprawy opieki nad osobami z przewlekłymi chorobami nerek, dializowanymi i osobami po pzeszczepie nerki.

W październiku 2017 roku Stowarzyszenie było organizatorem XXIII Polsko-Niemiecko-Czeskiego Sympozjum "Modern Aspects of Nephrology and Hypertension", które to jest cyklicznym spotkaniem nefrologów z trzech sąsiadujących Krajów, naprzemiennie odbywającym się w Dreźnie, Pradze i Wrocławiu. Przed wykładowcami, którymi byli czołowi nefrolodzy i transplantolodzy z trzech partnerskich Krajów, postawiono zadanie odpowiedzi na dwa niełatwe pytania: jak podchodzić współcześnie do najtrudniejszych wyzwań klinicznych i jak rozwinie się nefrologia i transplantologia w najbliższych pięciu latach.

Szczegóły dotyczące konferencji dostępne są tutaj

powrót na stronę główną